Kontakt MPRI BIP MPRI
Jesteśmy deweloperem Twojego komfortu.

Wybrzeże Gdyńskie

Na warszawskich Bielanach w otoczeniu zieleni Parku Kępa Potocka powstaje obecnie jedna z naszych inwestycji deweloperskich, o przeznaczeniu usługowym. Projekt zakłada powstanie dwóch budynków: A i B.
 
BUDYNEK A
Budynek A składa się z części podziemnej, gdzie znajdują się pomieszczenia techniczne oraz z 2-kondygnacyjnej części nadziemnej - parteru i poddasza użytkowego. Zawierają one   pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia pomocnicze takie jak sanitariaty, pomieszczenie socjalne i porządkowe. Komunikację wewnętrzną stanowią dwie klatki schodowe. Każda z klatek wyposażona jest w podnośnik elektryczny dla osób niepełnosprawnych.
 
BUDYNEK B
Budynek B składa się z 2-kondygnacyjnej części nadziemnej - parteru i poddasza użytkowego. Zawierają one  pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia pomocnicze takie jak sanitariaty, pomieszczenie socjalne i porządkowe. Komunikację wewnętrzną stanowią dwie klatki schodowe. Jedna z klatek wyposażona jest w podnośnik elektryczny dla osób niepełnosprawnych. W budynku na parterze znajduje się pomieszczenie ochrony.